Špačinský trojuholník 2013

by | on Saturday: 06. July 20132 x MPEG-2 720x576 Video: 25 fps 1h 10min 34s

Špačince, 6.7.2013, XXXVI. ročník

ORGANIZÁTORI: Obec Špačince Bežecký klub 2001 Špačince TJ Špačince ZŠ s MŠ Špačince
Riaditeľ pretekov: Milan Vnenčák
Hlavní rozhodcovia: Karol Duffek, Ján Szabo a Peter Spusta
Komentátor: Jaro Lieskovský

Dĺžka trate 10 000m, asfaltový povrch Počet účastníkov: 164  139 mužov, 25 žien. Bol prekonaný  rekord z roku 1982, kedy bolo na štarte 152 účastníkov

[arrowlist]

Poradie  Štartové  číslo čas: V kategórii
1 . 40 Imrich Magyar Loko Trans Slovakia Šurany 0.34:14 M39  – 1 .
2 . 34 Ján Križák AŠK Grafobal Skalica 0.34:31 M40  – 1 .
3 . 10 Konštantín Kocian BEHAME.sk 0.36:32 M39  – 2 .
4 . 92 Roman Šlúch Banská Štiavnica 0.37:01 M39  – 3 .
5 . 140 Alexander Jablokov BEHAME.sk 0.37:06 M39  – 4 .
6 . 98 Ľuboš Ferenc Fešák Team Trnava 0.37:13 M40  – 2 .
7 . 122 Michal Valkovič BK Pyxida Čierne Kľačany 0.37:13 M39  – 5 .
8 . 139 René Valent BEHAME.sk 0.38:11 M39  – 6 .
9 . 67 Ján Cvičela AK Bojničky 0.39:02 M50  – 1 .
10 . 69 Peter Stolárik Združ.šport.klubov Vrbové 0.39:08 M40  – 3 .
11 . 99 Ľubomíra Maníková AK Spartak Dubnica 0.39:24 Ž39  – 1 .
12 . 100 Peter Klobučník Joging Club Dubnica nad Váhom 0.39:52 M50  – 2 .
13 . 95 Ján Remiš Fešák Team Trnava 0.40:02 M39  – 7 .
14 . 93 Miroslav Mikula Radošovce 0.40:07 M50  – 3 .
15 . 135 Ondrej Puškár Slávia Trnava 0.40:13 M39  – 8 .
16 . 109 Peter Šutý KKM Čadca 0.40:23 M39  – 9 .
17 . 149 Dávid Šulko ŠK Modranka 0.40:32 M39  – 10 .
18 . 141 Marián Almáši BEHAME.sk 0.41:09 M40  – 4 .
19 . 148 Timotej Hupka AŠK Slávia Trnava 0.41:17 M39  – 11 .
20 . 60 Vladimír Cagáň Fešák Team Trnava 0.41:20 M40  – 5 .
21 . 36 Miroslav Pauček BMRC 0.41:34 M39  – 12 .
22 . 50 Michal Gregor RUN for FUN Bratislava 0.41:37 M39  – 13 .
23 . 41 Dana Janečková AC Nové Zámky 0.41:41 Ž40  – 1 .
24 . 70 Juraj Bokora Hlohovec 0.41:50 M39  – 14 .
25 . 29 Juraj Török Behpezinkom.com 0.41:58 M39  – 15 .
26 . 61 Erika Farkašová AŠK Grafobal Skalica 0.41:59 Ž39  – 2 .
27 . 116 Eduard Blažo Viktória Horné Orešany 0.42:00 M39  – 16 .
28 . 142 Ľubomír Kovačócy Cífer 0.42:17 M50  – 4 .
29 . 138 Renewart Valent BEHAME.sk 0.42:17 M40  – 6 .
30 . 120 Peter Dunčič BLK Mochovce 0.42:38 M40  – 7 .
31 . 154 Michal Horváth Zavar 0.42:42 M39  – 17 .
32 . 133 Peter Fašung Prievidza 0.42:44 M60  – 1 .
33 . 152 Pavol Hanes Bratislava 0.42:45 M39  – 18 .
34 . 80 Štefan Demovič Kobra Bratislava 0.43:01 M40  – 8 .
35 . 110 Ivan Lelkes Bratislava 0.43:13 M39  – 19 .
36 . 85 Martin Poledna Bratislava 0.43:20 M40  – 9 .
37 . 30 Matúš Kostický AŠK Slávia Trnava 0.43:22 M39  – 20 .
38 . 13 Vincent Bašista OU Demjata 0.43:32 M70  – 1 .
39 . 20 Lukáš Záhorec Trnava 0.43:35 M39  – 21 .
40 . 53 Eva Tulejová ŠKP Bratislava 0.43:47 Ž39  – 3 .
41 . 160 Roman Mužila Trakovice 0.43:50 M39  – 22 .
42 . 56 Viktor Stacho Klub rekreačného behu Trnava 0.43:51 M39  – 23 .
43 . 79 Vladimír Koníček Drietomá 0.44:04 M40  – 10 .
44 . 117 Ľuboš Branišovič Viktória Horné Orešany 0.44:09 M39  – 24 .
45 . 121 Ladislav Urbanovič BK Pyxida Čierne Kľačany 0.44:14 M60  – 2 .
46 . 55 Rastislav Dobšovič KRB Dolné Orešany 0.44:24 M40  – 11 .
47 . 104 Viktor Dřizga SBS Bratislava 0.44:28 M40  – 12 .
48 . 132 Milan Samec KRB Partizánske 0.44:58 M60  – 3 .
49 . 39 Marián Chríbik Senec 0.45:17 M50  – 5 .
50 . 49 Zuzana Slafkovská RUN for FUN Bratislava 0.45:20 Ž39  – 4 .
51 . 33 Mikuláš Dzurinda RUN for FUN Bratislava 0.45:21 M50  – 6 .
52 . 118 František Volek Viktória Horné Orešany 0.45:35 M40  – 13 .
53 . 94 Blažej Chocholáček AK Junior Holíč 0.45:46 M40  – 14 .
54 . 75 Marián Cyprián MAC Dubnica 0.45:50 M60  – 4 .
55 . 82 Milan Leskovský Ivanka pri Dunaji 0.46:03 M40  – 15 .
56 . 42 Matúš Rojko Ľadové Medvede Trnava 0.46:11 M39  – 25 .
57 . 51 Ladislav Fančovič RUN for FUN Bratislava 0.46:13 M39  – 26 .
58 . 103 Martin Gajanec Trnava 0.46:21 M39  – 27 .
59 . 87 Miroslav Lietavec KST Špačince 0.46:25 M50  – 7 .
60 . 81 Peter Krajčovič Cífer 0.46:29 M40  – 16 .
61 . 6 Matej Lietavec AŠK Slávia Trnava 0.46:39 M39  – 28 .
62 . 129 Patrik Kapoš Šintava 0.47:07 M39  – 29 .
63 . 114 Vladislav Blažo Viktória Horné Orešany 0.47:13 M40  – 17 .
64 . 73 Jaroslav Cíbik Dubnica nad Váhom 0.47:20 M39  – 30 .
65 . 105 Zuzana Pribulová Suchá nad Parnou 0.47:30 Ž39  – 5 .
66 . 66 Jozef Kotlár Košice 0.47:50 M50  – 8 .
67 . 14 Viera Závadová RUN for FUN Bratislava 0.48:30 Ž40  – 2 .
68 . 35 Anton Dobrodenka ZKS Dúlov 0.49:06 M60  – 5 .
69 . 31 Juraj Šintál Trnava 0.49:08 M39  – 31 .
70 . 136 Peter Puškár Trnava 0.49:25 M50  – 9 .
71 . 146 Michal Chudý Sereď 0.49:31 M39  – 32 .
72 . 18 Eduard Štibravý Trnava 0.49:32 M40  – 18 .
73 . 11 Rudolf Petrikovič Hrušovany 0.49:38 M60  – 6 .
74 . 111 Peter Pobjecký CKK Smolenice 0.49:51 M39  – 33 .
75 . 155 Marek Boskovič Trnava 0.50:00 M40  – 19 .
76 . 84 Jerguš Holeczy Bratislava 0.50:08 M39  – 34 .
77 . 83 Štefan Jajcay Bratislava 0.50:09 M39  – 35 .
78 . 134 Patrik Koči Partizánske 0.50:18 M39  – 36 .
79 . 68 Peter Stolárik Združ.šport.klubov Vrbové 0.50:19 M60  – 7 .
80 . 72 Tomáš Lehuta Špačince 0.50:24 M39  – 37 .
81 . 89 Milan Nižnan BBS Bratislava 0.50:26 M60  – 8 .
82 . 153 Dušan Vondráček Trenčín 0.50:38 M40  – 20 .
83 . 52 Milan Čajkovič Trnava 0.50:56 M40  – 21 .
84 . 74 Jozef Bednár Šamorín 0.51:00 M40  – 22 .
85 . 126 Ján Lietavec BK Malženice 0.51:03 M40  – 23 .
86 . 143 Michal Hužovič Križovany 0.51:03 M39  – 38 .
87 . 137 Jana Puškárová Slávia Trnava 0.51:04 Ž39  – 6 .
88 . 48 Karol Petőcz RUN for FUN Bratislava 0.51:14 M70  – 2 .
89 . 119 Andrej Mesíček BK Viktória Horné Orešany 0.51:15 M39  – 39 .
90 . 123 Eva Budinská OÚ Poluvsie 0.51:16 Ž40  – 3 .
91 . 112 Slavomíra Banárová BK Viktória Horné Orešany 0.51:33 Ž39  – 7 .
92 . 16 Marek Kovár Nitra 0.52:58 M39  – 40 .
93 . 86 Ondrej Lietavec U.F.O. Špačince 0.52:05 M39  – 41 .
94 . 37 Tomáš Jakubec Dechtice 0.52:09 M39  – 42 .
95 . 28 Ján Horváth Behpezinkom.com 0.52:17 M50  – 10 .
96 . 147 Miroslav Plešivka Fešák Team Trnava 0.52:27 M40  – 24 .
97 . 2 Miroslav Hríbik Trnava 0.52:32 M50  – 11 .
98 . 63 Ambróz Pavlík Trnava 0.52:34 M60  – 9 .
99 . 4 Cyril Bohunický BK Malženice 0.52:47 M50  – 12 .
100 . 124 Róbert Macko BK Malženice 0.52:48 M40  – 25 .
101 . 5 Ľubomír Nádaský Trnava 0.53:00 M39  – 43 .
102 . 97 Andrej Braniša Trnava 0.53:16 M39  – 44 .
103 . 59 Filip Palkovič Trnava 0.53:17 M39  – 45 .
104 . 145 Ladislav Lazar Lozorno 0.53:20 M60  – 10 .
105 . 156 Maroš Boskovič Trnava 0.53:29 M39  – 46 .
106 . 96 Katarína Remišová Fešák Team Trnava 0.53:30 Ž40  – 4 .
107 . 38 Marek Hano Dolné Dubové 0.54:03 M39  – 47 .
108 . 9 Mária Prášilová BEHAME.sk 0.54:04 Ž39  – 8 .
109 . 22 Libor Polák Žlkovce 0.54:05 M70  – 3 .
110 . 113 Drahomír Malíšek BK Viktória Horné Orešany 0.54:10 M40  – 26 .
111 . 76 Ladislav Petro Joging Club Dubnica nad Váhom 0.55:24 M50  – 13 .
112 . 162 Marek Hudek Taekwondo Trnava 0.55:46 M39  – 48 .
113 . 106 Juraj Mihálik Modra 0.56:17 M39  – 49 .
114 . 8 Helena Barančíková Považský cukor Trenčianká Teplá 0.56:22 Ž40  – 5 .
115 . 3 Karol Gajarský Pečeňady 0.56:48 M39  – 50 .
116 . 24 Pavol Vitko Renátka Dlháče – Bratislava 0.56:49 M40  – 27 .
117 . 21 Ján Krajčovič Joging klub Trnava 0.57:05 M70  – 4 .
118 . 108 Tomáš Veneni Next Level Trnava 0.57:07 M39  – 51 .
119 . 46 Petronela Indrišková Trstín 0.57:48 Ž39  – 9 .
120 . 130 Miroslava Kapošová Šintava 0.57:57 Ž39  – 10 .
121 . 165 Milan Vago STU Trnava 0.58:18 M50  – 14 .
122 . 158 Jaroslav Očkovský OFK Bučany 0.58:18 M50  – 15 .
123 . 101 Bohuslav Csejtey AMK Nové Zámky 0.58:37 M40  – 28 .
124 . 157 Ivan Plevza Trnava 0.58:47 M60  – 11 .
125 . 23 Peter Sagala Trnava 0.59:16 M50  – 16 .
126 . 91 Mário Varga Senec 0.59:40 M39  – 52 .
127 . 107 Róbert Gálik Next Level Trnava 0.59:58 M39  – 53 .
128 . 62 Jozef Hodáň Prietrž 0.59:59 M60  – 12 .
129 . 54 Ida Stachová KRB Trnava 1.00:07 Ž40  – 6 .
130 . 88 Cyril Šebo Levice 1.00:15 M50  – 17 .
131 . 71 Miroslav Vajdečka Špačince 1.00:50 M39  – 54 .
132 . 45 Ľubomír Orolín Horné Orešany 1.00:53 M40  – 29 .
133 . 32 Kvetoslav Kollár Trnavskí Bílí Medvedi 1.00:59 M50  – 18 .
134 . 57 Jozef Stacho KRB Trnava 1.01:16 M50  – 19 .
135 . 19 Marián Štibravý Trnava 1.01:36 M40  – 30 .
136 . 161 Tibor Málik Trnava 1.01:49 M39  – 55 .
137 . 127 Jozef Rendek TJ Dolná Krupá 1.01:51 M60  – 13 .
138 . 144 Jozef Jamrich OU Kátlovce 1.02:00 M70  – 5 .
139 . 7 Jozef Sedláček Klub rekreačného behu Trnava 1.02:10 M70  – 6 .
140 . 163 Patrícia Vargová Topoľčany 1.02:25 Ž39  – 11 .
141 . 25 Miroslava Šulková CK BUBO 1.02:34 Ž39  – 12 .
142 . 26 Jozef Zelizňák CK Bubo 1.02:35 M39  – 56 .
143 . 164 Marek Holúbek Taekwondo Trnava 1.03:23 M39  – 57 .
144 . 131 Pavol Sokol Pezinok 1.03:47 M39  – 58 .
145 . 15 Viktor Litvák Nová Scéna 1.04:17 M60  – 14 .
146 . 115 Filip Blažo Viktória Horné Orešany 1.04:31 M39  – 59 .
147 . 1 Ján Klimek Sokol Čachtice 1.04:47 M60  – 15 .
148 . 90 František Brunovský ZV OZŽ pri GR ŽSR Bratislava 1.04:58 M60  – 16 .
149 . 44 Lea Chodilová Ľadové Medvede Trnava 1.05:13 Ž39  – 13 .
150 . 43 Petra Goldová Ľadové Medvede Trnava 1.05:13 Ž39  – 14 .
151 . 27 Daniel Šulko Špačince 1.05:38 M50  – 20 .
152 . 47 Katarína Indrišková Trstín 1.06:05 Ž39  – 15 .
153 . 102 Mária Csejteyová AMK Nové Zámky 1.06:21 Ž40  – 7 .
154 . 12 Ján Fusik BBS Bratislava 1.07:15 M50  – 21 .
155 . 150 Pavol Šulko ŠK Modranka 1.08:14 M50  – 22 .
156 . 58 Petra Palkovičová Trnava 1.08:20 Ž39  – 16 .
157 . 78 Matej Holický Klub rekreačného behu Trnava 1.09:46 M70  – 7 .
158 . 65 Pavol Selecký Klub dôchodcov Trnava 1.09:52 M70  – 8 .
159 . 128 Roman Rendek Trnava 1.16:40 M39  – 60 .
160 . 159 Jaroslav Sopuch www.maratonbdb.sk 1.17:13 M60  – 17 .
161 . 17 Jozef Sloboda Trnava 1.21:20 M60  – 18 .
162 . 64 Anna Džubarová Trnava 1.21:53 Ž40  – 8 .
163 . 77 Rudolf Sopko Trenčín vzdal M70  – 9 .
164 . 151 Soňa Klčovanská Next Level Trnava vzdala Ž39  – 17 .

Tags: